Před 8 lety jsem podal výpověď v KFC. Od té doby je mou prací otevírání trezorů sázkových kanceláří.

České sázkové kanceláře ze mě mají strach. Dávno mě zablokovaly. Nastal čas, aby se začaly bát i tebe. Ukážu ti, jak na to. Zadarmo to ale nebude.

Proč bys nám nejspíše neměl věřit ani slovo


Click to play

Pokud jsi od přírody skeptik jako já, zřejmě tě při čtení těch pěkných slov výše napadlo, že jsou to pěkné pohádky. Rozumím. Skepticismus je na místě. Velká část lidí, která na internetu nabízí tipy na sport, jsou jen prachpsrostí podvodníci. To je vše obecně známá věc. Nebudu ti tady vykládat, že my jsme jiní a podobné bláboly. Ne, raději ti ukážu důkaz. Tak pojďme na to.


Zdravím tě. Moje jméno je Marek Gerlich a chtěl bych tě uvítat na stránkách projektu SimferopolBets. V tomto úvodním odstavci bych ti rád pověděl o tom, kdo za tímto projektem stojí a o co nám vlastně jde.


Jde nám o peníze, ale o tom až později. Cílem tohoto projektu je vybudovat skupinu sázkařů odhodlaných dlouhodobě obírat sázkové kanceláře. Dobrá zpráva pro tebe jako sázkaře je, že se nejedná o další z řady podvodných projektů. Těch je na českém internetu opravdu hodně. Vlastně jen legálně okrádají sázkaře, kterým prodávají své ubohé tipy. Náš projekt je trošku jiné kafe.


Pokud jsi zatím skeptický i k našemu projektu, to je v pořádku a vlastně správné. Na této stránce ti vše vysvětlím a dodám důkazy. Čili pokud stojíš o více informací a chtěl by sis dlouhodobě plnit peněženku podle rad člověka, který se sázením živí přes 8 let, čti prosím dále.


Tím člověkem nejsem já, nýbrž můj kolega Martin Svoboda. Je to právě on, kdo se živí dlouhá léta výhradně jen sázením. Kdo jsem já? Možná mě znáš z projektu strategickyprofit.cz, který funguje od roku 2017 a jehož cílem nikdy nebyl prodej samotných tipů, nýbrž spíše snaha zlepšovat sázkaře v sázkařském umění jako takovém.


S Martinem Svobodou jsme se poznali cca před rokem. A začalo to moc pěkně, protože Martin můj projekt takzvaně vyhejtoval. Považoval mě jen za dalšího z řady sázkařských šmejdů. Nicméně jelikož jsme rozumní lidé, všechno se na konec uvedlo na pravou míru.


  Aby taky ne, když se nám za ty roky podařilo v projektu strategickyprofit.cz vybudovat jednu z největších relevantních sázkařských skupin na českém internetu, jejíž členové mně věří. S Martinem jsme se v průběhu času lépe poznali a vznikl nápad vybudovat projekt SimferopolBets.


Vizí tohoto projektu je vybudování nejrelevantnějšího investičního sázkařského poradenství v Československu. Nechceme být jen další "tipérské" poradenství, kterých si i ty pravděpodobně vyzkoušel mraky. Nic takového.


Sázení jako investice. To je směr, kterým se bude tento projekt ubírat. A ty z toho můžeš těžit.

Verifikovaná historie Martinových tipů se datuje od roku 2012


Pokud bys Martinovy tipy sázel od roku 2012 s vkladem 5000 Kč/tip, vydoloval bys ze sázkařských trezorů 9 370 000 Kč. Návratnost tipů (ROI) se drží na 10.8%. Vtip je v tom, že Martinův vklad na sázku se pohybuje průměrně okolo 700 eur, takže si asi dokážeš udělat dost dobrou představu o jeho ziscích.


To zní všechno krásně, že? Pravda je taková, že je to krásné i doopravdy. Nicméně je třeba podotknout jednu důležitou věc. Sázení s Martinem je dlouhodobá záležitost a naše ceny jsou vysoké. Tím chci říct jenom jednu věc – pokud není v tvých možnostech dát dohromady solidní bank a sázet podle Martina dlouhodobě, nemá smysl pro tebe vstupovat do našeho projektu.


Takhle, my nikomu nemusíme mazat med kolem pusy. Pokud někdo předpokládá, že po měsíci zbohatne, tak se mýlí a neměl by do našeho projektu vůbec vstupovat. Martin je profesionál a umí v tom chodit. Ví, co dělá. To ale neznamená, že křivka jeho profitu roste každý měsíc konstantně. Ne. I Simferopol má ztrátové měsíce.


Jaká je pointa? Je to jednoduché. Pokud sázkař není ochoten dát dohromady bank a dlouhodobě sázet podle Martina, nemusí se obtěžovat. Nechci, aby to vyznělo arogantně, ale pro takové lidi není v našem projektu místo.


Já i Martin jsme už zažili mnoho sázkařů, kteří nám říkali, jak bychom to měli dělat. Přitom na sázení nikdy nic nevyhráli. O takové sázkaře opravdu nestojíme. Chceme lidi, jako jsi ty. Lidi, jež chápou, o čem to je. Vybudujeme armádu ziskových sázkařů, kteří s námi budou dolovat sázkařské zlato. 


To je náš cíl. Jsi v tom s námi?

Kde tedy najdu odkaz na statistiku verifikovaných tipů?


Věční skeptici a nevěřící Tomášové tvrdí: No, kdyby tolik vydělával, tak už ho dávno sázkové kanceláře zablokovaly. Jaká je pravda? Jasně, že už Martina české sázkovky dávno zablokovaly. Řeší to dokonce s Ministerstvem financí, nicméně domoci se práva v této republice je docela těžké.

Martin si v Berouně vsadí většinou tak za pětistovku, víc mu nepovolí. Nicméně všechny tyto problémy se samozřejmě dají vyřešit oklikou, když víš, jak na to. Co se týče verifikace, jak jsem již řekl. Martin verifikuje své tipy prakticky od roku 2012 na portálu oddsportal.com a odkaz na jeho statistiky nalezneš zde.


Oddsportal je samozřejmě velkou zárukou pravdivosti uvedených statistik, ale dávej si pozor. Existuje mnoho podvodných "verifikací", kde podvodníci manipulují se svými podvodnými tipy a snaží se vytvořit dojem relevantnosti. Zpět k věci. Je třeba jasně říci, že verifikované statistiky od roku 2012 nemá v ČR prakticky nikdo.

Ale zpět ke skeptikům. Ti rovněž často říkají: No, kdyby tolik vydělával, tak nemá potřebu to prodávat dále. No. Pravda je taková, že Martin již opravdu nějaký čas své tipy prodával, a sice úzké skupince lidí. Když mi ovšem ukazoval, jaké zisky z prodeje těch tipů vyinkasoval, tak to upřímně bylo trošku komické.


Čili ne, nikdy neměl nějakou přehnanou potřebu své tipy prodávat masám. Do toho jsem ho namotal až já, když jsem mu nastínil vizi společného projektu. A nutno říci, že ani zde nepůjde o nějakou masovou záležitost. Naše ceny jsou vysoké a nemáme nutně potřebu tipy prodávat masám.


Ne. Chceme pouze klienty, kteří chápou význam dlouhodobé investice. Kdo čeká zbohatnutí do měsíce, nemusí se obtěžovat. Takhle to opravdu nefunguje. Proto jsem mimochodem zavrhl možnost prodávat členství na pouhý 1 měsíc.


SImferopolBets je investiční sázkové poradenství, cílíme na dlouhodobé zhodnocení našich peněz. Měsíc v sázení není absolutně nic, proto nemá smysl takováto krátkodobá členství prodávat. Je to úplný nesmysl.


Rovněž jsem dostal otázku, zda bychom neposlali několik tipů na ukázku gratis. Nic takového samozřejmě dělat nebudeme, pač je to mrhání naší i tvé energie. V našem projektu nemá krátkodobé myšlení vůbec žádné místo. To jsou pouze metody podvodníků. Takhle investiční sázení nikdy nefungovalo.


Martin ví, co dělá. Hovoří za něj 8 letá konzistentní práce a dlouhodobé výsledky. Pokud tyto výsledky někoho nepřesvědčí, tak bohužel v tomto bodě se naše cesty musí rozejít. Ale to nevadí, alespoň zbude prostor pro lidi, kteří to myslí s investičním sázením opravdu vážně.


Věřím, že taková osoba jsi právě ty.

V čem jste lepší, než konkurenční poradenství?


Prvně bych chtěl něco povědět k tzv. konkurenci. Náš projekt SimferopolBets nemá konkurenci a není to myšleno arogantně. Vysvětlím.


Takhle. Pokud je "konkurenční" tipérské poradenství férové, ověřené a výdělečné, pak není naší konkurencí. Proč by mělo být? Jestli znáš férová a výdělečná tipérská poradenství, klidně si předplať i jejich služby. Čím více kvalitních servisů, tím větší zisky a tím větší zhodnocení tvých peněz. O konkurenci většinou mluví jen prachsprostí podvodníci. Ti jsou totiž závislí pouze na příjmech z prodeje jejich ubohých tipů, proto si berou do pusy tzv. konkurenci.


Pokud jsi férový a výdělečný, tak nikdy nemluvíš o konkurenci jako o někom, s kým bys měl soupeřit. To nedává v této branži smysl. Nicméně je tu samozřejmě jeden malý problém. Tím problémem je, že férových, výdělečných poradenství najdeš poskrovnu. Podvodníků je všude milion, nicméně kvality je tady málo.


První výhodou našeho servisu je, že Martin je člověk ověřený a dlouhodobě výdělečný, s pěkným zhodnocením 10.8% ROI. Jsme féroví a nejsme podvodníci. Je smutné, že to tady musím napsat, nicméně mnoho lidí to o sobě říct nemůže.


Další výhoda? Povím ti příběh. Kdysi jsem si zaplatil jedno tipérské poradenství. Na papíře a ve statistikách vše vypadalo krásně. Nicméně realita byla taková, že drtivá většina tipů se nedala vsadit za kurzy, které byly uvedeny ve verifikaci.


Pokud totiž tipérské poradenství sází nízko-náběrové příležitosti (např. basketbal, házená, florbal atd.), prakticky nikdy nebudeš moci vsadit daný tip v kurzové hladině, jaká je uvedena v oficiálních statistikách. Dříve, než si stačíš dané tipy vsadit, extrémně vydropují.


Díky tomuto fenoménu se i relevantní poradenství stávají nepoužitelnými. Čili v tom je obrovská výhoda našeho projektu. My o tomto fenoménu samozřejmě víme. Martin nesází nízko-náběrové příležitosti. Kurzy jeho tipů proto nepodléhají extrémním dropům, což je maximálně důležité pro koncového klienta, tedy tebe.


To jsou ty největší výhody. Netřeba asi zmiňovat, že ti pomůžeme se správným nastavením moneymanagementu a zodpovíme vždy všechny tvé otázky. Pokud vstoupíš na loď Simferopol, jsi jeden z nás a podle toho k naši spolupráci budeme taky přistupovat.

Kdo stojí za projektem simferopolbets.cz


Martin Svoboda

Když jsem začal sázet, nebylo to čistě jenom pro zisk. To, že se tím budu živit, mě ani ve snu nenapadlo. Nicméně stalo se a je to pro mě roky realitou. Mou prací je analýza fotbalových zápasů. Neměnil bych. Často se mě lidé ptají, co je klíčem k úspěchu v sázení. Klíčem k úspěchu je neměnit to, co funguje a milovat to, co sázíš.

Marek Gerlich

Z mého pohledu je výhodou dělat věci poctivě, pač se nemusíme skrývat za vymyšlené "eséróčko", jako to dělají podvodníci. V klidu nás najdeš na facebooku. Jinak Martin je člověk, který má můj respekt. Odrbávat sázkovky není snadné v krátkodobém horizontu, natož v horizontu dlouhodobém. Přesto to dokáže.

naše ceny jsou vysoké


3 měsíce

Investiční sázkové poradenství profesionálního sázkaře

6000 Kč 4000 Kč

  • Tipy na mobil
  • Přímý kontakt s námi
  • Uzavřená facebook skupina

6 měsíců

Investiční sázkové poradenství profesionálního sázkaře

6000 Kč 9000 Kč

  • Tipy na mobil
  • Přímý kontakt s námi
  • Uzavřená facebook skupina

Slevy platné


00
DNY
00
HODINY
00
MINUTY
00
SEKUNDY

Pokud vstoupím, jak to tedy bude celé fungovat?


Je to zcela jednoduché. Ihned po registraci (po zaplacení) ti dojde na e-mail .pdf dokument, kde ti vysvětlíme, jak si nastavit moneymanagement. Rovněž získáš odkaz i na naši Telegramovou skupinu, přes kterou ti budou od Martina chodit tipy s časovým předstihem. Pokud bys měl nějaké otázky, bude pro tebe připravena uzavřená facebooková skupina, kam můžeš veškeré své dotazy směřovat.

Jedná se pouze o předzápasové sázky?


Ano, přesně tak. Live tipy jsme zatím zavrhli, jakožto jsme si vědomí náročnosti jejich vsazení pro tebe jako koncového klienta. Mimochodem všechny tipy v Martinově verifikaci jsou čistě jen předzápasové sázky, čili ty statistiky jsou přesné. Co se týče live sázek, uvidíme v budoucnu.

Pro koho vaše poradenství není určeno?


Skvělá otázka. Možná by ses divil, ale někteří lidé si zakoupí služby poradenství a tipy si poté upravují podle sebe. Když pošleme dva tipy na vítězství, někteří lidé jsou schopní dát si je do akovky jako neprohry. Všechny Martinovy tipy jsou SOLO sázky. Pokud nejsi ochoten řídit se tím, co ti řekne Martin, zřejmě to pro tebe není.


Naše poradenství rovněž není pro sázkaře, kteří přemýšlí krátkodobě. Jsme investiční poradenství. Přemýšlej jako investor. Cílem je dlouhodobé zhodnocení tvých peněz. Pro sázkaře, kteří to zabalí za dva týdny, protože "ještě" neviděli zisk, naše poradenství není.


SimferopolBets dále není pro sázkaře, jež nemají peníze. Pozor, to není myšleno jako zesměšnění. Jsme investiční poradenství. Investuj do toho projektu pouze peníze, které nepotřebuješ na živobytí. Nikdy neinvestujeme peníze, které potřebujeme pro zaplacení složenek. Takhle se žádný investor nechová. To je čistý gambl a to je k ničemu. Vstupuj do tohoto projektu pouze, pokud jsi schopen vyhradit peníze čistě pro tuto investici.


Není žádný zájem na tom, abys "rozbíjel" po měsíci bank, který do tohoto projektu vložíš. Rovněž není možné, abys s těmito vyhrazenými penězi sázel ještě i své tipy. Pokud chceš sázet ještě i sám za sebe, to je v pořádku. Nicméně k tomu si vyhraď prosím jiné peníze.


simfeho garance

GARANCE KLIENTŮM SIMFEROPOLBETS.CZ

Znovu to zopakuji. Martin se živí sázením 8 let a má v plánu se dolováním sázkařského zlata živit i nadále. Z toho samozřejmě můžeš profitovat i ty, tedy pokud v tom s námi dlouhodobě pojedeš. Martin udělá vše, co je v jeho silách, aby přinášel zisk do tvé peněženky. Ale i tak je třeba říct, že ze zákona není možné (a ani morální) garantovat jakýkoliv profit. Co ti ovšem garantovat můžeme je, že pokud tvé zakoupené období nebude v zisku, získáš stejné časové období zdarma. To je naše garance.


Marek Gerlich

Mírová 671

74221 Kopřivnice


IČO 03768902

723 367 358

marek@marekgerlich.cz

© 2020 SimferopolBets.cz