Povídání o tom, jak i běžný sázkař může korunově vyškolit bookmakera pomocí extrémně ostrých žraločích tiketů


Moje jméno je Marek Gerlich a vítám tě na této stránce. 

Tuto stránku jsem (jako vždy) vytvořil webovou technologií minulého století a jejím cílem je ti prodat (respektive nabídnout) nejlepší předzápasovou strategii, kterou znám. To říkám hned na začátku, aby nevznikaly tlaky. Je samozřejmě čistě na tobě, zda si ji budeš chtít koupit či ne.

Tady na této stránce ti odprezentuju fakta a argumenty, nebudu ti tady vykládat nějaké pohádky, slibovat nemožné a ani tě bulíkovat. Jsem alergický na nesmyslné marketingové kecy tupých podvodníků. (Mimochodem názornou demonstraci žraločích tiketů a důkazy, že tě tady jenom nebulíkuju, nalezneš ve videu výše).

Tak či tak..

...pokud si tuto strategií zakoupíš, tak ti v ní na oplátku ukážu, jak si někteří sázkaři znalí věci budují svůj bank pomocí jednoduchého sázení na favority. (a jak ty můžeš s určitou pravděpodobností taky).

Hlavním cílem každého sázkaře totiž vždy musí být právě tato věc. Jaká? Co nejrychleji (ale zároveň co nejbezpečněji, bez větších propadů – nejdůležitější věc vůbec) vybudovat bank a vlastní vložené peníze pak co nejrychleji vybrat zpět do bezpečí na svůj bankovní účet, kde na něj berounští žraloci nedosáhnou.

Jakmile člověk hraje pouze s vyhranými penězi, může být považován za Krále sázení/profíka.  A jakmile člověk opravdu hraje pouze s vyhranými penězi, je na té nejlepší cestě k tomu, aby vůbec mohl uvažovat o tom, že mu sázení bude házet stabilně nějaké ty dukáty do jeho paní peněženky.

Co vše potřebuješ k tomu, abys nepodlehl útokům berounských žraloků

Kdo sleduje tento projekt delší dobu, ví o mně jednu podstatnou věc.

Kdysi jsem byl gambler a prohrál jsem hodně velké peníze. A až to mě přinutilo profackovat se. Jakmile jsem se profackoval, začal jsem hledat cesty, jak přestat jenom dotovat byznys nenasytných žraloků.

Možná to bude znít naivně, ale než jsem propadl gemblu, byl jsem dobrý tipér. A už v tedy jsem věděl, že se na sázení dá vydělat. Nicméně, vždy jsem se nakonec nechal ovládnout emocemi, něco se mi nepovedlo a já začal sázet nesmysly, abych takzvaně dohnal ztrátu.

Inu, byl jsem tupé hovado, taky jsem podle toho korunově dopadl, jako po třešních.

Tehdy jsem zjistil, že být dobrým tipérem ještě nutně neznamená, že jsi i dobrým sázkařem. Já rozhodně nebyl. Nejednal jsem  racionálně, byl jsem ovládán strachem a emocemi. Velice snadno jsem podlehl útokům berounských žraloků. Byla to má vlastní vina, potom jsem se ale profackoval. A pomalu jsem se dostal k strategickému sázení.

A pokud chceš vědět, proč přes 90% sázkařů prohrává, pak věz, že je to hlavně o tom, že nemají funkční sázkařskou strategii, takže jejich sázení je řízeno spíše jakýmsi prapodivným chaosem a náhodou, což zapřičíní, že při prvních prohrách zazmatkují – a prohrají ještě daleko více.

A už se vezou.

Lehká potrava pro Berounskou vodní svini.

Co to ale vlastně je ta "funkční sázkařská strategie"?

Dáme si takovou metaforu:

Pokud máš řidičák, musel jsi ho získat tím, že jsi podstoupil autoškolu a udělal zkoušky. Dalo by se říci, že učitel tě naučil nějakou ověřenou strategii řízení.  Když jsem třeba já prvně sedl do auta v autoškole, byl jsem nervózní. Není divu, když jsem byl totální řidičská nula bez jakýchkoliv zkušeností, přičemž jsem si ještě vybral instruktora idiota nervózního.

Ale k věci. Kdybych se chtěl před řidičákem sám od sebe rozjet a někam bezpečně odjet, to bych dopadl.

Pak mě ten cholerik ale postupně začal učit funkční strategii řízení, a cvikem a opakováním se ze mě stal docela brzy řekněme "průměrně dobrý řidič".

To stačí, pak už stačí nebýt jenom blb, že jo.

A teď si představ nějakého 15 letého kreténa, který tuto strategii řízení nezná, i přesto si ale sedne do BMW od tatínka. a snaží se řídit. Celý jeho pokus o frajeřinku dopadne tak, že se někde rozmrdá, nebo někoho zajede. 

Podobně to funguje i v sázení. Pokud člověk nemá pevně danou strategii, tak většinou sází chaoticky, a na konci nikdy nic nevyhraje, ba naopak odevzdá velké množství korunového oběživa do podvodních berounských trezorů.

Naopak sázkař, který podstoupil Autoškolu sázení, bude mít pod palcem ověřenou a funkční sázkařskou strategii, takže je velký předpoklad, že se se svým Berounským Favoritem nevybourá, ale naopak si to naštráchuje přímo k Berounským trezorům. 

Strategie Berounského žraloka je jakási Autoškola bezpečného sázení

Možná ti teď vrtá hlavou, jak přesně tato strategie funguje.

Dobrá otázka.

Pravdou je, že na ní není vůbec nic složitého, naopak na první dobrou tě možná překvapí její extrémní jednoduchost. Jednoduchost je ale v sázení ve skutečnosti dobrá. Složitosti a snaha cracknout matrix sázkovek většinou moc nefunguje. A ne, nejedná se v této strategii o martingale a ani o jiné navyšování vkladů – vůbec. To nejlepší na té strategii ve skutečnosti je, že dle verifikované historie je funkční i při jednotném "flat" vkladu.

To chceme, to potřebujeme.

Pamatuj, že většina sázkařů tuto stránku sázení (money-manažment) nezvládá (jako já kdysi, byl jsem hovado), a i to je jeden z hlavních důvodů, proč tolik z nich nakonec odevzdá do chřtánu berounského žraloka. Žádná strategie totiž nefunguje bez této části správy peněžních prostředků – nejen tipy, ale i vklady musí být ukočírovány dle pravidel strategie. Proto jsem v úvodu mluvil o tom, že kdysi jsem byl sice dobrý tipér, ale jako sázkař jsem stál za úplné hovno – nezvládal jsem ukočírovat své vklady, proto jsem odevzdal.

Každá funkční sázkařská strategie obsahuje vždy dvě komponenty:

1. dobrý výběr tipů dle fungujících principů
2. správa vkladů (též můžeme nazvat jako trpělivost)

Pokud některá z komponent ve strategii chybí, žádnou strategii ve skutečnosti nemáme a naše sázení je odsouzenou ke krachu, stejně jako když si 15 letý idiot vypůjčí tatínkovo SUV = nabourá, nebo někoho zajede, načež mu tatínek rozbije hubu, nikoliv z důvodu, že přejel člověka, ale z důvodu, ze mu zdevastoval jeho SUV.

Tím se dostáváme k hlavnímu principu funkčnosti strategie Berounského žraloka. Tato strategie je založena na jednoduchém 2-AKO sázení favoritů podle přesně daných pravidel, protože ani na favority není možné sázet náhodným způsobem.

Výběr tipů musí být systemizován, musí být podle přesných pravidel. Není možné na lístek připnout kde jakou sračku jenom proto, že Beroun vypsal malý kurz.

O tom to fakt není.

To bychom si rovnou mohli hodit mašli, poněvadž víme, že většina sázkařů na favority sází taky, nicméně na konci stejně nic nevydělají. Proč ne? Pro to existuje mnoho důvodů: vybírají špatný typ zápasu, podávají nesmyslné kombíky, či extrémní plachty, ale hlavně, nemají nastolenou žádnou funkční strategii, které by se drželi.

I když tedy sází na favority, stejně je jim to nakonec k ničemu, zazmatkují a odevzdají. To my nechceme. My chceme využít toho faktu, že většina favoritů je favoritem z nějakého důvodu, a sice z toho důvodu, že favorit v majoritě případů opravdu nakonec i uspěje.

Proto jsou na favority menší kurzy, že jo – to rozhodně není kvantová věda, nicméně menší kurz může být taky hodnotný, a pak už těžíme z těchto faktů:

80% fotbalových trofejí získá 20% fotbalových týmů [City, Real Madrid, Barca atd..]
80% gólů týmů v lize obstará 20% nejlepších hráčů [Lewandowski, Messi, Ronaldo..]
80% zisků sázkových kanceláří obstará 20% největších gamblerů
80% tvého sázkařského zisku ti do peněženky může přinést pouhých 20% týmů

Někdy ty poměry jsou samozřejmě jinačí, obecně to ale funguje tak, jak je napsáno výše. Pointou je, že sázet na favority se vyplatit může, pokud víš, co máš přesně dělat. A to ti ukážu ve strategii Berounského žraloka.

Zde jsou verifikované potencionální výsledky sázení podle této strategie v sezoně 2021/2022 za českou I. fotbalovou ligu a I. španělskou fotbalovou ligu. (Jednalo se o validaci/ověření principů, na kterých stojí tato strategie, o nic jiného):

67 sázek / 1000 Kč na sázku
18 sázek KO
49 sázek OK
=========
21 372 Kč zisk
ROI 31.7%

A teď něco k těmto číslům. Někdo by samozřejmě mohl říci, že jsem výše zmíněné ligy jako příklad vybral právě pro to, že byly ziskové, přičemž ostatní být nemusely.

Musím říci, že pokud to někoho napadlo, tak jako sázkař přemýšlí správně. Na začátku tohoto dopisu jsem nicméně řekl, že tě nebudu bulíkovat a že budu mluvit na rovinu, což dělám a dělat budu. Výsledky těchto dvou lig tady neuvádím jen tak pro nic za nic.

Ne.

Ve skutečnosti právě na těchto dvou ligách vysvětluju v placeném produktu to, jak tato strategie funguje v realitě. Jak už jsem psal výše, tyto dvě ligy byly vybrány jako "validační" nástroj funkčnosti této strategie. Proto je zmiňuji i zde na stránce. Mohl bych zde zmínit třeba i ještě anglickou Premier League za stejnou sezonu 21/22, ale ta není v produktu uvedena, tak o ní zde nehovořím. (Přičemž i ona skončila dle pravidel strategie v plusu).

Další věc..

Pokud si strategii zakoupíš, uvidíš všech 67 sázek rozpitvaných, včetně kurzů, a vše si můžeš následně ověřit sám třeba přes livesport, kde uvidíš, že všechny kurzy a zápasy sedí:

Vše si můžeš sám zpětně spočítat, sám si vše můžeš zverifikovat.

Nicméně validační verifikaci nemůžu ukázat předem, protože bych prozradil dost z toho, jak strategie funguje, čili proto jí prostě neukážu. Chápu, že to někoho může od nákupu odradit, ale s tím já nic nenadělám, že jo. Pokud jsi to ty ten, který mi nevěří, tak si to prostě nekupuj.

Úplně v klidečku.

V placené části ti každopádně ukážu všechny jednoduché instrukce, kterých by ses měl při výběru zápasů držet tak, abys byl co nejúspěšnější. Nebudeme bezhlavě sázet všechny ligová kola tak, jak je to pro naprostou transparentnost uvedeno v příkladech, kdy 67 sázek prakticky znamená 1 sázka / 1 ligové kolo dané soutěže (česká liga bez nadstavbové části).

To vůbec dělat nebudeme – jak už jsem zmínil, příklad s těmito dvěma ligami je čistě pro validaci principů, to je prostě to nejdůležitější. Není totiž důležité, jestli tato strategie fungovala v sezoně 21/22 na české, španělské a anglické lize. Ne, to není důležité. Důležitě je, zda ty principy, jež fungovaly při verifikaci, jsou platné a budou platné i pro další sezony, a to nehledě na ligu.

A o tom přesně tato strategie je – univerzální nástroj pro boj s berounskými žraloky, nehledě na sezonu, změny v kádru, změny trenérů či herní projev daných týmů.

Dobrá, dost keců.

O fotbalu nemám takový přehled. Je to i pro mě?

Pokud jsi ochotný dodržovat pár jednoduchých instrukcí pro výběr tipů, pak je úplně jedno, jestli ani nevíš, kdo je to Erling Haaland. Je to úplně jedno, proto je pro mě tato strategie tak cenná: je to trošku strojová záležitost.

To znamená, že si podle této strategie nemůžeš sázet to, co budeš sám chtít, ale jen to, co bude spadat do pravidel pro výběr tipů. Jestli si chceš sázet tzv. "svoje tipy", tak tohle určitě pro tebe nebude to pravé ořechové. 

Tady ve strategii Berounského žraloka jsou jasně daná pravidla pro výběr tipů, která nelze žádným způsobem obejít.

Tak to prostě je.


OTÁZKA: 67 tiketů za celou sezonu? Není to málo?

Když už se ptáš, tak ne, není. Více méně je to ale úplně jedno. Počet sázek není rozhodující faktor korunového úspěchu. Tím je samozřejmě procentní zhodnocení ROI. Čím větší procento ROI, tím je naše sázení korunově efektivnější. Pak už je to jenom čistě o dané strategii. No a v naší strategii Berounského žraloka budeme vždy omezení výběrem, protože existuje jen limitovaný počet týmů, které budou splňovat naše parametry pro to, abychom na ně mohli vsadit.

To ale není špatné, to je ve skutečnosti dobré, protože aspoň budeš vědět přesně, co máš vsadit, a nebudeš muset dumat, jestli to není velký risk a podobně.

67 sázek za sezonu je uvedeno ve verifikaci jako příklad z české a španělské ligy. Ty ale klidně můžeš kombinovat daleko více lig, tedy za předpokladu, že některé z daných týmů té dané ligy budou splňovat parametry pro to, abychom je mohli do naší strategie zařadit.

OTÁZKA: Jak velký bank musím mít?

Na tom ve skutečnosti vůbec nezáleží. To důležité, co bychom měli pochopit, je že pokud budeme dodržovat pravidla strategie pro výběr tipů, s určitou pravděpodobností nám prostě nehrozí dlouhé proherní série, tedy ani žádné velké propady do mínusu. Na tom záleží. Pokud budujeme bank, abychom poté mohli opravdu hrát pouze s vyhranými penězi, přesně tohle potřebuje – potřebujeme zastabilizovat naše sázení.

Naše sázení musí být zaměřeno na to, aby bylo co nejbezpečnější.

Vždycky jsem tvrdil, že jediná cesta pro v uvozovkách běžného sázkaře k tomu, jak vydělat peníze, je hlavně nemít nějaké drastické propady. Není problém, když je člověk třeba měsíc na svých, problém je, pokud padá do hlubokého mínusu. Z toho se pak vykopat je pro běžného sázkaře prostě téměř nesplnitelný úkol. Proto si mimochodem tuto strategii cením na tolik peněz.

OTÁZKA: Jak velké sázkařské znalosti potřebuju k tomu, abych dokázal strategii aplikovat?

Pokud znáš základní pojmy jako 1, 2, X, 1X, SBR, tak jsi v klidu a víc nepotřebuješ. To ostatní (jednoduché) ti ukážu.

Ve strategii se mimochodem dozvíš, jak přesně rozeznat týmy, na které můžeme vsadit a na které už nikoliv. V tom je strategie Berounského žraloka jedinečná, protože i když je postavena na sázkách na favority, zároveň vyfiltruje podobné odpady výše – ani na Bayern proti Kolínu a ani PSV se nedalo dle pravidel Žraloka sázet.

Co vše dostanu a kolik to stojí?

Upozorňuju, že se jedná o digitální produkt (ebook) ve formátu .PDF, který ti po zaplacení přijde okamžitě na tvůj e-mail. Celé .PDFko má přesně 24 stránek, ve kterých je uvedeno všechno podstatné. Žádná videa či něco přídavného není potřeba.

Nějaké výplně zde jsou fakt k ničemu, přesto to raději uvádím, protože jsem se jednou setkal s jedním exotem, který hodnotil produkt ne podle toho, kolik by podle něj teoreticky mohl vydělat peněz, ale podle toho, kolik stránek mělo jím zakoupené .PDFko.

Tak.

Cena je uvedena níže a je každopádně konečná. Nic více se neplatí. Stejně tak zde není žádná garance vrácení peněz a ani nic jiného. Jestli si to koupíš, je to prostě tvoje, a nedá se to vrátit. 

Říkám, jak to je.

Rozhodnutí je na tobě. Pokud tě to zaujalo, přejít na objednávkový formulář můžeš kliknutím na ošklivé oranžové tlačítko. Na závěr bych řekl, že z mého pohledu je tato strategie opravdu nejbezpečnější cesta pro běžné sázkaře, jak si budovat svůj sázkařský bank tak, aby do sázení nemuseli dotovat své vlastní peníze.

To by mělo být cílem, takže pokud jsi sázkař, který nechce prohrávat a který nechce dotovat sázkové kanceláře, tohle je pro tebe. Pokud ale nejsi ochoten být trpělivý, dodržovat daná pravidla, pak se obávám, že by sis to kupovat prostě neměl, protože netuším, jakým způsobem by ti to mohlo v boji se sázkařskými žraloky pomoci.

To si musí vyhodnotit ovšem každý sám. Já ti teď představím ještě dva bonusy, které nákupem získáš.


7770 Kč


BONUS č. 1: VIDEO Rozborka reálných tiketů vsazených na Fortúně

Na reálných tiketech (které můžeš vidět nahoře této webové stránky ve videu) ti ukážu ještě druhou šablonu, podle které můžeš sázet žraločí tikety. Tato šablona se liší trošku od původní, kterou uvádím ve strategii Berounského žraloka.

Obě tyto šablony ovšem pracují se stejnými žraločími zápasy, každá trošku jinak – ukážu ti rozdíly mezi nimi, a ty si sám poté vybereš, která ti bude pasovat více. Obě jsou vynikající, o čemž se můžeš přesvědčit ve videu výše.

Lednová bilance byla 23 tiketů, z toho 20 vítězných, s průměrným kurzem okolo 1.65.


BONUS č. 2: 200 verifikovaných ukázkových tiketů druhé žraločí šablony (od prosince 2022 do dubna 2023)

Ke druhé žraločí šabloně rovněž přikládám 2 blogy, na kterých jsem tuto druhou žraločí šablonu verifikoval 4 měsíce. Je to takový studijní materiál, abys přesně viděl, jak interpretuju jednotlivé žraločí principy. 100 tiketů je i s mým obsáhlým komentářem, protože na tom se nejlépe naučíš.

Je už ale pak čistě na tobě, zda se budeš držet originální šablony, nebo se přikloníš k této druhé. Každá má svá pro a proti. Tato druhá má menší zhodnocení, ale zase je možnost sázet vícero tiketů, čili profit bys měl vidět teoreticky rychleji, ale důležité jsou a budou principy. (Nejlepší je mix obou šablon).

Tipy nejsou vybírány na náhodu, ale podle přesně daných pravidel, která tě naučím.


BONUS č. 2: Členství v uzavřené facebookové skupině Nedotujem

Tato skupina vznikla v roce 2018 a přístup do ní mají pouze sázkaři, kteří za ty roky zakoupili jednu z našich sázkařských strategií. Skupina není určena pro veřejnost, takže se v ní sdružují pouze sázkaři, kteří to s útokem na Berounské trezory myslí vážně.